Erika
@erika
Mladý výhonok
Online:
Naposledy videný:
Tém: 1 / Odpovede: 6
Odpovedať
RE: Je to pleseň?

@jarino Samozrejme, že som to aj ochutnala. Je to kyslá voda.

7 mesiacov
Fórum
Odpovedať
RE: Je to pleseň?

@peter-porubsky Dobrý večer pán Porubský. Máme zase problém. Víno búrlivo kvasilo asi 4 dni. No potom prestalo, husté sa usadilo a mušt je kalný. Dnes...

7 mesiacov
Fórum
Odpovedať
RE: Je to pleseň?

@peter-porubsky Ďakujem veľmi pekne, veľmi ste nám pomohli.

8 mesiacov
Fórum
Odpovedať
RE: Je to pleseň?

@peter-porubsky Dobrý deň, podarilo sa nám odmerať síru. Hodnota je 50. Počet litrov 13. Môžme Vás teda poprosiť o dávkovanie? Ďakujem.

8 mesiacov
Fórum
Odpovedať
RE: Je to pleseň?

@peter-porubsky A ako odmeriame síru?

8 mesiacov
Fórum
Odpovedať
RE: Je to pleseň?

@peter-porubsky Demižón je v obývačke, takže teplota je 22-23 stupňov. Problém bude asi tá síra. Muž pred plnením dal do demižóna sírny knôt, že na de...

8 mesiacov
Fórum
Téma
8 mesiacov
Fórum
Odpovede: 12
Zobrazenia: 862